Basur için krem

Basur için krem Basur hastalığı eskilerden daha çok ileri yaşlarda ve genellikle gebe olan bayanlarda daha büyük sıklıkla görülürken günümüzde ise fast food kültürü fazla baharat tüketimi gibi çeşitli sebeplerle hemen hemen her yaşta karşılaşılabilecek bir hastalık olarak göze çarpmaktadır. Basur rahatsızlığının tedavi yöntemleri çok çeşitlidir. Bu tedavi yöntemlerinden birisi krem ile uygulanan tedavi yöntemidir.

            Basur için krem kullanmanın temel amacı basur kanamasını durdurmaktır. Aynı zamanda bu krem makat ve makat çevresinde oluşan şişkinliklerin giderilmesi için de sürülen bir kremdir. Kullanılan kremin başlıca bir diğer özelliği var olan yaraların iyileşmesi ya da varislerin yok olması için kullanılmasıdır. Aynı zamanda olası varis çıkma ihtimalinin de önüne geçmektedir. Kremler kan basıncınızı dengeleyen bir içeriğe de sahiptirler. Kan basıncı yüksek olan kişilerde hemeroid sorunu ile karşılaşma ihtimali daha fazladır.

Kremler tıbbi olarak doktorlar tarafından verilen ilaç olacağı gibi günümüzde %100 bitkisel doğal ürünlerden üretilmiş kremlerde mevcuttur. Bu kremlerde genel olarak basurunuzun yok olmasında önemli bir yardımcı unsur olmaktadırlar. Kremleri kullanırken uygulanacak bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca sürülen krem ilgili bölgeye iyice emdirilmiş olmalıdır.

Basur için krem kullanan kişilerin internet üzerinden yaptığı yorumlara bakıldığında genel itibari ile olumlu sonuçlar aldığına dair bilgiler paylaştıklarını görebilirsiniz. Tüm merak ettiğiniz sorular için internette kısa bir araştırma yapmanızı da önemle belirtmek isteriz.

Basur hastalığı eskilerden daha çok ileri yaşlarda ve genellikle gebe olan bayanlarda daha büyük sıklıkla görülürken günümüzde ise fast food kültürü fazla baharat tüketimi gibi çeşitli sebeplerle hemen hemen her yaşta karşılaşılabilecek bir hastalık olarak göze çarpmaktadır. Basur rahatsızlığının tedavi yöntemleri çok çeşitlidir. Bu tedavi yöntemlerinden birisi krem ile uygulanan tedavi yöntemidir.             Basur için krem kullanmanın temel amacı basur kanamasını durdurmaktır. Aynı zamanda bu krem makat ve makat çevresinde oluşan şişkinliklerin giderilmesi için de sürülen bir kremdir. Kullanılan kremin başlıca bir diğer özelliği var olan yaraların iyileşmesi ya da varislerin yok olması için kullanılmasıdır. Aynı zamanda olası varis çıkma…

Makaleye oy verebilirsiniz...

User Rating: 4.9 ( 1 votes)

Bu yazı ilginizi çekebilir

Hemoroid Belirtileri, Nedenleri, Alternatif Tedavi Yöntemleri

Hemoroid Belirtileri, Nedenleri, Alternatif Tedavi Yöntemleri

Basur (Hemoroit) Nedir ve Neden Olur? ‘’Basur’’ yani tıp dilinde Hemoroit her yaş ve cinsiyette, ...

kuru_meyveler-kabizlik

Hemoroid rahatsızlığında beslenme önerileri

Hemoroid pek çok kişinin sıkıntı yaşadığı bir sağlık sorunudur. Hemoroid’de nasıl beslenilmesi gerektiği hastalar tarafından ...

Bir yorum

  1. güzel paylaşım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir