Basuru Olan Birisinin Ameliyat Olması Şart mı?

Basur İçin Ameliyat Olmak Şart mı?Soru : Merhaba hocam, ben 1 sene kadar önce dolayısıyla tedavi görmüştüm. Kanamam lakin ama arada makat bölgesinde oluşuyor, yanlız bu bir müddet sonra iyileşiyor. Bu sıralar tekrar başladı 4 gündür ağrı yapıyor. Doktora gittim, krem ile birlikte hap verdi, ancak istersem memeleri ameliyatla alabilirim dedi.

Bu durumda olmam şart mı, yoksa bu durum geçici bir durum mudur? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dr. H. Armağan Nalbantoğlu Cevabı:

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. İlaç tedavisiyle rahatlama sağlanmadı ise, ameliyatın dışında örneğin lazer gibi başka yöntemlerle de problem çözülebilir.. Bunları değerlendirebilirsiniz.

Soru : Merhaba hocam, ben 1 sene kadar önce basur dolayısıyla tedavi görmüştüm. Kanamam lakin ama arada makat bölgesinde meme oluşuyor, yanlız bu meme bir müddet sonra iyileşiyor. Bu sıralar tekrar başladı 4 gündür ağrı yapıyor. Doktora gittim, krem ile birlikte hap verdi, ancak istersem memeleri ameliyatla alabilirim dedi. Bu durumda ameliyat olmam şart mı, yoksa bu durum geçici bir durum mudur? Bilgilendirirseniz sevinirim. Dr. H. Armağan Nalbantoğlu Cevabı: Merhaba öncelikle geçmiş olsun. İlaç tedavisiyle rahatlama sağlanmadı ise, ameliyatın dışında örneğin lazer gibi başka yöntemlerle de problem çözülebilir.. Bunları değerlendirebilirsiniz.

Makaleye oy verebilirsiniz...

User Rating: 4.4 ( 2 votes)

Bu yazı ilginizi çekebilir

Hemoroid Tedavisinde Lastik Bant Önerir misiniz?

Hemoroid Tedavisinde Lastik Bant Kullanımını Önerirmisiniz?

Soru : Merhaba hocam, benim aşağı yukarı 2 seneden beridir hemoroid sorunum var. Doktora gittim, ...

Anal Bölgedeki Memeler Nedir?

Soru : Merhaba benim anal bölgede tuvaletten sonra oluşan şişlik vardı. (1 veya 2 meme ...